Parseller Evden Eve Nakliyat

Parseller Evden Eve Nakliyat

Parseller evden eve nakliyat firması, taşınma işlemini profesyonel hizmetler ile sizlere sunmaktadır. Bir yerden başka bir yere taşınmak insanlara hep çok zahmetli ve zor bir iş olarak görünür. Eskiden eşya taşıma işi gerçekten çok zaman alan ve yorucu bir işti. Ancak günümüzde evden eve taşıma firmaları ile artık taşınmak kısa sürede ve kolayca yapılabiliyor. Evden eve nakliyat firmaları şehir içi ve şehirlerarası tüm taşınma işlemlerini garantili ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyor.

Parseller evden eve nakliyat firması taşınma işlemini profesyonel hizmetler ile sunuyor. Eşyalarınız özel ambalajlama sistemi ile paketleniyor. Tüm beyaz eşya ve mobilyalarınız zarar görmeyecek şekilde yeni adresinize taşınarak kurulumu yapılarak kullanımınıza sunuluyor. Eşyalar herhangi bir kaza durumuna karşı sigortalı ve garantili bir şekilde yeni yerine taşınıyor. Paketleme ve yeni adrese yerleştirme hizmeti ile siz hiç yorulmadan hızlı ve kolay bir şekilde taşınıp yerleşiyorsunuz.


Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye esnasında eşyalarınız kırılabilir ve zarar görebilir. Uzun yıllar emek ve çaba harcayarak aldığınız ve sizin için çok değerli olan eşyalarınızın kullanılamaz hale gelmesi oldukça üzücü olacaktır. Bu nedenle Parseller evde eve nakliyat firmamız garantili taşıma sistemini geliştirmiştir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlemi alıyoruz.

Tüm eşyalarınızı mükemmel bir şekilde paketleyip ambalaj yapıyoruz. Asansörlü taşıma sistemi ile düşme ve çarpma riskini en aza indiriyoruz. Tüm önlemlere rağmen meydana gelebilecek bir kaza durumuna karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz. Karşılıklı imzalayacağımız sözleşme ile tüm eşyalarınızı tam değerinde sigorta yapıyoruz. Herhangi bir zarar durumunda eşyanız için tam değerinde ödeme yapıyoruz. Ayrıca tüm araçlarımız sigortalı olup meydana gelen bir kaza halinde sigorta eşya bedelinizi karşılıyor.


Asansörlü Taşıma Sistemi

Firmamız en yeni teknoloji olan asansörlü taşıma sistemi kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmanızı sağlıyor. Kaçıncı katta olursanız olun cam veya balkonunuza kurulacak asansör sistemimiz ile eşyalarınızı kısa sürede indirip yeni adresinize hızlı bir şekilde çıkartıyoruz. Asansörlü taşıma ile apartman içi hasarlar meydana gelmediği gibi komşuların rahatsızlığı da söz konusu olmuyor. Üstelik taşınma işlemi çok kısa bir zamanda gerçekleştiğinden çok değerli zamanınızda size kalıyor.


En Güvenli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile profesyonel evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Taşınacak eşyaya göre hazır bulunan bakımlı ve temiz araçlarımız ile şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat yapıyoruz. Parseller evden eve nakliyat firmamız kurumsal çalışan garantili ve güvenli bir firmadır. Nakliye işini sigortalı olarak garantili güvenli bir şekilde yapıyoruz. Asansörlü taşıma sistemimiz ile nakliyat işi çok daha kısa sürede ve çok daha güvenli olarak yapılıyor. Evden eve taşınma için en iyi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.