Nakliye Araçlarının Temiz Olmasının Önemi

Nakliye Araçlarının Temiz Olmasının Önemi

Ev taşınırken insanların özellikle üzerinde durması gereken konular vardır. Bu konular arasında nakliye aracı seçimi ve eşyaları taşıyacak olan personellerin seçimidir. Profesyonel bir nakliye şirketi ile anlaştığınız taktirde taşınacak olan eşya ne olursa olsun aynı özen ve ustalıkla taşınmasına önem verilecektir. Ancak önemli olan bir diğer konuda nakliye araçlarının temiz olmasına dikkat edilmesidir. Nakliye araçlarının temiz olmasını gerekli kılan nedenler;

• Koltuk ya da kanepe tarzı mobilyaların temiz ortamda taşınması gerekliliği
• Mutfak eşyalarının mikroplardan uzak tutulması gerekliliği
• Eşyaların temiz bir eve gireceğinden kirlenmemesi gerekliliği
• Özellikle bebek eşyalarının taşınırken steril şekilde taşınmasına önem verilmesi.
• Gıda ürünü taşınıyorsa aracın içinin daha da fazla temiz olması gerekiyor.


Araçların Temizlenmesi İçin Yapılan Uygulamalar

Firmamız her taşıma işleminden sonra mutlaka araçların temizlenmesine önem veriyor. Özellikle eşya ya da farklı türden bir mal taşıma işlemi yapılmış ise aracın iç kısımlarının temizlenmesi dikkat edilmesi gereken bir husustur. İnsanlar eşyaları konusunda titiz olduğu gibi bizler de araçlarımızın içerisini temiz tutmaya özen gösteriyoruz. Aracın içi ve dışı sürekli olarak dezenfektan ürünler ile temizlendiği için gıda ürünlerinin de taşınmasında bir sorun yaşanmıyor.


Taşıma Sırasında Hijyenik Koşullar

Nakliye firması olarak her türlü detayı önceden düşünüyoruz. Özellikle de biri taşınacağı zaman mutlaka öncesinden aracın içerisinin süpürülmesine, silinmesine ya da yıkanmasına özen gösteriyoruz. Haftalık temizlik bakımı yaptığımız gibi bu bakımları aynı zamanda her eşya taşıma işleminden sonra da yapıyoruz. Böylece eşyalarınızın araçtan kaynaklı olarak toz alma riskini önlemiş oluyoruz.


Taşınırken Temiz Araçlar Tercih Edin

Gerek evinizi taşıtırken gerekse sıradan bir ürün taşıtırken mutlaka temiz araçlar seçmeye özen göstermelisiniz. Firmamız bu konuda titiz olduğu için nakliye sektöründe her zaman öncü bir firma olmuştur. Müşterilerimize temiz ve hijyenik araçlarda taşınma imkanı sunuyoruz. Her ne kadar taşınan kolilerin ağızları sıkı sıkı kapalı olsa da bu konuda önemli bir titizlik gösteriyoruz. Gerekse aracın içi gerekse aracın dışı her zaman sizlere temiz şekilde hizmet vermeye hazır şekilde bekletiliyor.