Haramidere Evden Eve Nakliyat

Haramidere Evden Eve Nakliyat

Haramidere Evden Eve Nakliyat firması olarak eşyalarınıza değer vermekte ve eşyalarınızın bütünlüğünü korumaktayız. Nakliye hizmeti son zamanlarda çokça tercih edilen bir taşıma hizmetidir. İnsanların kendi çabaları ile yeni bir eve taşınma çabaları hem çok yorucu hem de masraflı olmaktadır. Taşıma esnasında sarsıntı vb. gibi sebepler ile eşyalar hasar görebilmektedir. Asansörsüz bir apartman dairesinde yaşıyorsanız taşınma işlemi daha da zorlaşmaktadır.

Daracık merdivenlerde büyük ebatlı koltuk gibi eşyalar taşınır iken köşelere sürtünme ile hasar görebilmekte ve ağır kaldırma sonucu bel incinmesi gibi istenmeyen sağlık sorunları yaşanabilir. Asansörlü bir apartman dairesinde yaşadığınız bir durumda ise durum çokta farklı olmamaktadır. Zira uzun süre asansörün işgal edilmesi ve eşya taşıma amaçlı kullanılması apartman sakinlerince hoş karşılanmamaktadır. Bu tür olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamak için Haramidere evden eve nakliyat hizmeti almak doğru bir karar olacaktır.


Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Sektöre olan ihtiyaç ile bu alanda hizmet veren firmalar çoğalmış ve tercih yapmak zorlaşmıştır. Bu sebeple kaliteli hizmeti satın almak için belli kriterleri firmalarda aramakta yarar var. Bu kriterlerin başında müşteri memnuniyetine verilen değer ve teknolojik imkanlardan faydalanmak gelmektedir. Kaliteli nakliye hizmeti veren firmaların başında aranan kriterleri temel prensibi pozisyonuna getiren Haramidere nakliyat firmamız gelmektedir. Yıllardır müşterilerimizden aldığımız güven ile büyüyüp sektörde adımızı duyurmaya devam etmekteyiz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler kaliteli nakliyat hizmetimizin kanıtıdır.


Nakliyat Öncesi Hazırlık

Eşyaların taşınma esnasında hasar görmemesi ve nakliyat ücretinin doğru belirlenmesi amacı ile nakliyat öncesi hazırlık yapılmaktadır. Bu amaçla Haramidere evden eve nakliyat firma elemanlarımızdan görevli bir ekip sizin uygun gördüğünüz bir zaman da evinize gelerek eşyaları inceleri, gerekli olan notları tutar ve sizi taşınma öncesi detaylı bilgilendirir. Sigortalı taşıma hizmeti veren firmamız sizi sigortalı taşıma hizmeti konusunda bilgilendirir ve gerekli evrakları imzalamanızı sağlar.


Sigortalı Taşıma Hizmetinin Önemi

Haramidere evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınıza değer vermekte ve eşyalarınızın bütünlüğünü korumak, taşıma esnasında oluşabilecek hasar sonrası maddi zararınızın karşılanması amacı ile sigortalı taşıma hizmeti vermekteyiz. Sigortalı taşıma hizmeti olası hasarlarda maddi kaybınızı koruduğu için önem teşkil etmektedir.


Nakliyat Hizmetimiz

Firmamız teknolojik imkanlardan faydalanmakta ve modern taşıma hizmeti vermektedir. Bünyesinde çalışan her birey alanında eğitim almış ve uzmanlaşmış kişilerdir. Eşyalarınız taşınmadan önce patpat gibi muhafaza edici ambalaj malzemeleri ile paketlenmekte ve araç içine belli bir düzene göre yerleştirilmektedir. Nakliyat için kullanılan araçlarımız özel olarak dizayn edilmiştir ve sadece nakliyat amaçlı kullanılmaktadırlar.

Eşyaların taşınma esnasında hasar görmemesi ve daha kısa sürede araç içine taşıma işlemi sağlanabilmesi için asansörlü taşıma hizmeti verilmektedir. Alanında uzman güler yüzlü kadromuz yeni evinize eşyalarınızı yerleştirmenize de yardımcı olmaktadır. Eşyalarınız yeni evinize özenle taşınır ve mobilya ustalarımızca mobilyalarınızın montajı sağlanır. Alanında eğitimli uzman kadromuzca kaliteli nakliye hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.