Gümüşpala Evden Eve Nakliyat

Gümüşpala Evden Eve Nakliyat

Gümüşpala Evden Eve Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetini vazgeçilmez prensibimiz olarak görmekteyiz. Teknolojinin gelişmesi ile insanoğlu hızlı bir yaşam sürdürmeye başladı. Bu hızlı yaşam yeni iş sektörlerinin oluşumu ve gelişimine imkan verdi. Hızlı bir şekilde gelişen ve büyüyen sektörlerden biri de hiç şüphesiz nakliye sektörü olmuştur. İnsanlar her alanda yardıma ihtiyaç duyduğu gibi yoğun iş temposu ve zamana verilen kıymet sebebiyle taşınma konusunda uzman kişilerce yardıma ihtiyaç duyarlar. Evden eve nakliyat firması ile anlaşmadan önce iyi bir araştırma yapmalı ve isteklerinize ne kadar cevap verdiğini belirlemelisiniz.


Nakliyat Sektöründeki Yerimiz

Gümüşpala evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyeti vazgeçilmez prensibimizdir. Verdiğimiz hizmet sonrası sizlerden gelen olumlu geri dönüşler ile hızlıca büyümüş ve nakliye sektöründeki lider firma olma rolünü üstlendik. Gümüşpala evden eve nakliyat firması olarak teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanmakta ve insan gücüne olan gereksinimi en aza indirgemeye çalışmaktayız. Gümüşpala evden eve nakliyat firması olarak bölgede lider firma olmamızı sizlere borçluyuz.


Hizmetlerimiz

Nakliyat firması olarak insan sağlığına değer vermekte ve insan gücünü minimum kullanarak ile nakliyat hizmeti vermekteyiz. Asansörlü taşıma hizmeti, sigortalı taşıma hizmeti sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetin kanıtıdır. Alanında eğitim almış uzman kadrodan hizmet almanıza imkan vermekte ve eşyalarınıza gerekli özeni göstererek uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenmesini sağlamaktayız. Nakliye hizmeti için özel tasarlanmış farklı taşıma kapasitesine sahip araçlar ile eşyalarınızın yeni adrese taşınmasına yardım etmekteyiz.


Nakliye Hizmet Aşamaları

Nakliyat hizmeti almak için bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sizinle olumlu bir iletişim kurmaktayız. Her sorunuzu ilgi ile dinlemekte ve detaylı bilgi vermekteyiz. Sizin belirlediğiniz bir gün evinizi ziyaret edecek olan çalışanlarımız özenle eşyalarınız inceler. Eşyaların taşınırken hasar görmemesi için en uygun ambalaj malzemelerine karar verilir.

Evinize ziyarete gelen çalışanlarımız içinde bulunan bayan elemanımız kırılabilir hasar görmeye müsait olan mutfak eşyalarınızı inceler ve detaylı bir şekilde not alarak eşyalarınızın hasarsız bir şekilde yeni evinize taşınmasına yardım eder. Mobilya ustamız mobilyalarınızı inceler de monte edilecek eşyaları not eder ve bu eşyaların taşınma esnasında sürtünerek hasar görmemesi için uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenmesini sağlar. Elemanlarımız size sigortalı taşımacılık hizmetimiz ve hizmetin fiyatı hakkında detaylı bilgi verdikten sonra evinizden ayrılır.

Daha sonra belirlenen günde evinize güler yüzlü elemanlarımız yeniden gelerek not aldıkları şekilde eşyaların uygun malzemeler ile paketlenmesi, Mobilyaların de montajı gibi detaylar kısa sürede halledilip asansörlü taşıma hizmetinden faydalanarak daha önce belirlenmiş nakliye aracına hasar görmeyecek şekilde özenle yerleştirilir. Hızlı nakliyat hizmeti vermek için hızlı ve özenle çalışan firmamız yeni adrese kısa sürede eşyalarınızın nakliyesini sağlar ve eşyalarınızı aynı şekilde asansör hizmeti ile yeni adrese taşır.


Eşyalarınız Hasar Gördüğü Takdirde Ne Olur?

Firmamız sigortalı taşıma hizmeti sunduğu için eşyalarınız taşıma esnasında hasar gördüğü takdirde sigorta firması tarafınca hasarın maddi boyutu karşılanmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.